Про нас

Про cалон краси

«Лаванда Ледіс»

Салон «Лаванда Ледіс» – перший приватний салон краси у місті Львові.

Його історія бере початок у 1987 році. Тоді це був кооператив перукарських послуг при заводі «Кінескоп» на вул. Грюнвальдській, 11. І займали ми на той час площу 30 м2 у підвальному приміщенні.

Ось уже понад 10 років ми працюємо у новому, просторому (площа 250 м2) салоні на вул.Сахарова, 58 а. І кількість наших клієнтів зростає з року в рік.

А коли все починалося, у 1987 році, країна (тоді ще Радянський Союз) переживала революційні зміни у всьому і у перукарський моді також. Радянські перукарі пропонували шаблонні і стереотипні старомодні зачіски. І техніка, і сировина були тільки вітчизняного виробництва. Зразки високої перукарської моди можна було побачити тільки у західному кінопрокаті. Глянцевих журналів не було зовсім.

Ірина Богданівна Кузів, яка заснувала перший у Львові салон краси «Лаванда Ледіс», стала автором створення нових образів, нових технологій, нового бачення перукарського сервісу.

Це саме вона, Ірина Кузів, стала робити всім без винятку клієнткам макіяж. Денний, вечірній, святковий. А укладка – це вже було доповнення до обличчя. Такий підхід зруйнував стереотипи у створенні нових образів. І саме це стало поштовхом для подальшого навчання за кордоном. Сусідня Польща була країною, де активно проводилися перукарські фестивалі, виставки та навчання, демонструвались найпередовіші технології, зразки робіт провідних стилістів світу. Ірина Кузів брала участь у багатьох семінарах, майстер-класах, відвідувала чисельні виставки. Її салон став першим, в якому працювали з засобами фірм L’Oreal та Wella.

Розвивалась її майстерність і у моделюванні зачісок. Вершиною успіху були і залишаються вечірні та весільні зачіски та макіяжі.

Сьогодні у салоні працюють також молоді фахівці широкого профілю. Це талановиті майстри – модельєри, майстри візажу, колористи тощо.

Ірина Кузів першою почала фотографувати свої роботи і в 1990-х роках почала професійно займатися фотографією.

Зараз стіни салону прикрашають портрети жінок, образ яких від початку до кінця, як пензлем художника, створила Ірина Кузів.

Великий потік клієнтів, попередній запис на кілька місяців вперед не давав змогу Ірині Кузів брати участь у конкурсах перукарської майстерності. Та все ж у 2005 році Ірина Кузів разом з асистентом Людмилою Василюк і з Роксаною Бондаренко, яка виступала як модель , вирушають у Санкт-Петербург на міжнародний конкурс під девізом You are the best, you are number one!, який організувала компанія «Sexy Hair», і здобувають перемогу!Нагородою за перемогу була поїздка в США на стажування. Протягом останнього часу Ірина Кузів разом зі своїми майстрами постійно підвищують свій професійний рівень та відвідують фестивалі перукарської моди, семінари, майстер-класи у Лондоні, Парижі, Барселоні, США та багатьох інших містах світу.