Нагороди

Нагороди

салону краси “Лаванда-Ледіс”

За офіційними даними Державного комітету статистики України та відповідно до EUROPEAN STANDART RATING (Європейський стандарт рейтингування) проведено ранжирування економічних показників і динаміки серед 350 000 суб’єктів господарювання України. З кожної галузі підприємства-лідери потрапляють до «Ліги Кращих 2010». Саме ці компанії мають ексклюзивне право називатися Лідерами у своєму виді економічної діяльності та отримати статус «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2010».

 

Нагороди Лаванда Ледіс
Нагороди Лаванда Ледіс

 

Станом на 2010 рік ПП «Лаванда Ледіс» здобула перевагу над конкурентами та посіла «20» місце в рейтингу згідно з профілюючим КВЕД «93.02.0» – « Надання послуг перукарнями та салонами краси» за підсумками останніх двох років у класі «малі підприємства» з кількістю офіційно працюючих до 50 робітників. Це є ознакою високого професіоналізму керівника підприємства та усього трудового колективу, що підтверджено економічними фактами рейтингу.

 

Нагороди Лаванда Ледіс
Нагороди Лаванда Ледіс

 

У зв’язку з цим салон краси «Лаванда Ледіс» отримав статус – нагороду «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2010» з відповідним свідоцтвом лідера економіки України (Національний сертифікат міжнародного зразку).

 

Нагороди Лаванда Ледіс

Керівник підприємства Кузів Ірина Богданівна отримала заслужену відзнаку Орден «Почесний хрест» та сертифікат «Керівник року 2010».