Фарбування волосся

Фарбування волосся

Сучасна колористика- це надзвичайно цікавий і творчий процес перетворення. В салоні краси « Лаванда ледіс» кожна жінка може знайти для себе ідеальне рішення. Ми пропонуємо не тільки класичні способи нанесення тону, але й не традиційні , модні технології сучасної колористики. Це так звані методи омбре, сомбре, шатуш, балаяж, бейбілайтс і коломбре. Дівчатам того чи іншого колортипу можна підібрати модне пофарбування з урахуванням індивідуальних вподобань.

Жінки як зі світлими локонами так і з темним волоссям можуть собі дозволити абсолютно протилежні за кольоровою гамою відтінки. В салоні краси « Лаванда ледіс» ми застосовуємо найсучасніші додатки для захисту вашого волосся від агресивного впливу хімічних елементів.

Один з них – це OLAPLEX, найбільш авторитетний у світі сучасних технологій. Саме він допомагає нам успішно трансформувати дівчину з одного образу в інший. І саме тому у нашому салоні « Лаванда ледіс» особливо популярною послугою є ЗМІНА ІМІДЖУ.

Для стійкості кольору, для блиску волосся, для здорового і дорогого вигляду волосся ми використовуємо фарби відомих світових брендів JOICO, YOUNG, DAVINES,REVLON,WELLA та ін.

Спеціалісти салону краси « Лаванда ледіс» постійно підвищують свій професійний рівень і ставляться дофарбування волосся, як до мистецтва з метою отримати справжні шедеври сучасної колористики.