Нарощування волосся

Нарощування волосся

Нарощування волосся на сьогоднішній день є одним з найцікавіших способів перевтілення. Салон краси «Лаванда Ледіс», найперший салон краси, створений у Львові, вже протягом 25 років успішно займається нарощуванням волосся.

Ми практикуємо різні види сучасного нарощування: Капсульне, кератинове і стрічкове . Такими способами можна досягнути як об’єму так і значної довжини .

Найбільш міцним є капсульне і кератинове нарощування.Носиться воно до 3-х місяців. Сама процедура нарощування займає 3-4 години.

Що стосується стрічкового нарощування, то вже за 20 хвилин у вас може бути густа і довга шевелюра! Такий спосіб досить популярний серед зірок шоубізу.А також серед бізнес-леді, які цінують кожну хвилину .

Стрічкове нарощування бажано поновлювати кожних 1-2 місяці. В салоні краси « Лаванда Ледіс» послуги з нарощування волосся є одними з найпопулярніших послуг, коли жінка хоче змінити імідж. Ми використовуємо стрічкове волосся відомих брендів HAIR TALK, і SIAMLESS, виробництва Німеччини і Австралії.