Зачіски на довге волосся

Зачіски на довге волосся

Довге, шовковисте, доглянуте волосся – це великий дар, який дає природа. Більшість дівчат і жінок вміють його носити. Але є й такі, які крім недбалого хвостика ( щоб не заважало) нічого кращого придумати не можуть. Чисте, довге волосся можна і вирівняти праскою, і накрутити в будь який спосіб, і заплести косу. Варіантів безліч. Головне — як ваше обличчя виглядає в цьому обрамленні. Все має бути до лиця. Тому стиліст, який має досвід і бачення, допоможе вам підібрати варіант для того чи іншого заходу, або просто на щодень.

На сьогоднішній день довге волосся носять не тільки молоді дівчата. Все частіше ми зустрічаємось з жінками, яким за … Часи змінюються. І, якщо, колись всі дотримувались правила: чим більше років- тим коротше волосся, то на сьогоднішній день прекрасна половина людства після 40-50-ти років ламає стереотипи і з гордістю носить подовжене волосся.

Так, у багатьох країнах світу довге волосся – це ознака заможності його господині. Не кожна може собі дозволити дорогий догляд за ним і регулярні візити в салон краси. Тому такі пані демонструють якісне, доглянуте, гарно вкладене волосся, як ознаку відповідного статусу, престижу і успішності.

Зачіски на довге волосся – це і шовкові локони, і голівудські хвилі, і зібрані в елегантний пучок, і довгий хвіст. Це також легковажний але впорядкований безлад, і т. і нш. Сучасні стайлінгові засоби і електроприлади у вмілих руках приховують недоліки, збільшують густоту, додають глянцу і зеркального блиску. Також існує безліч засобів по догляду за волоссям. Це шампуні, бальзами, кондиціонери, сироватки з рідкого шовку для кращого розчісування, різноманітні маски, термозахисти, лосьони для зволоження, морська сіль — всього не перелічити. Все це дає змогу нам підтримувати здоровий вигляд волосся.