Фотостудія

Фотостудія

Далеко не кожен салон краси чи перукарня можуть похвалитися своєю персональною професійною фотостудією.

Салон краси «Лаванда Ледіс» у Львові , який існує вже 22 роки, є першим салоном краси , де клієнткам створюють новий образ, а потім фотографують. Ірина Кузів – майстер-стиліст, що вже понад 20 років робить жінок красивими, є ще й професійним фотографом. Фотографом, щоправда ,вона стала пізніше, десь через 5 років після заснування салону краси «Лаванда Ледіс».

 

 

Ірина Кузів неодноразово розповідала проте, що зачіска з макіяжем, які зроблені у салоні краси «Лаванда Ледіс», є найчастіше витвором мистецтва, який доводиться увечері змивати і розчісувати. Тому на допомогу приходить фотоапарат. Фотографія назавжди зупинить мить перевтілення образу. Перетворення бувають вражаючі. Як це не сфотографувати? Так в салоні краси з’явилася фотогалерея. А потім на стінах розмістилися портрети прекрасних жінок, які звеличують тему материнства, краси і вроди, портрети, які показують не тільки естетичну красу, а й внутрішню гармонію.

Сьогодні дуже часто відвідувачі салону краси «Лаванда Ледіс» приходять не тільки за красою, але й зробити фотографію. У салоні краси «Лаванда Ледіс» працює ще один фотограф Інга Шакарян. Це молода, енергійна, креативна працівниця, яка має власний почерк і творчий підхід до клієнтів. Нещодавно у фотостудії салону краси «Лаванда Ледіс» почали проводитися зйомки з водою. Цей процес , а також нове професійне обладнання має назву «Аквафотостудія».

Ірина Кузів неодноразово брала участь у фотовиставках, де посідала призові місця. А робота під назвою «Моя назавжди», де зображена мама з немовлям на руках, увійшла у міжнародний каталог «WITH LOVUE TO WOMEN » («З Любов’ю до жінки»). До речі, у цей же міжнародний каталог увійшла ще одна фоторобота Ірини Кузів «Гра», де зображена дівчина з довгим волоссям. Моделями Ірини Кузів, що фотографуються у салоні краси «Лаванда Ледіс» найчастіше є самі клієнтки салону. Це жінки будь-якого віку. Вони залюбки позують для Ірини Кузів та Інги Шакарян.