Випускні зачіски

Випускні зачіски

Зачіска і макіяж випускниці – це не менш важливо, ніж випускна сукня і взуття!

У салоні краси «Лаванда Ледіс» зачіска і макіяж – це єдиний цілісний образ. Будь-яка дівчина навіть не підозрює – якою вона може стати, якщо над її образом попрацюють фахівці салону краси «Лаванда Ледіс». Контрасти бувають вражаючі. На наших очах ви вмить перетворитесь з попелюшки на чарівну казкову принцесу. Після таких перевтілень, як правило, у дівчини змінюється світогляд і все подальше життя!

 

Сучасна випускна зачіска – це зачіска, від якої дівчина не стане набагато старшою. Це зачіска не перевантажена деталями, надмірним начісуванням. Все має бути в міру і до лиця. До речі, щодо лиця- зачіска робиться тільки після макіяжу – «до лиця», обличчя, яке вже красиве.

 

Випускні зачіски

 

У цьому сезоні будуть дуже актуальними зачіски з елементами плетіння, різноманітні коси, варіанти віртуозного переплетення.

 

Випускні зачіски
Випускні зачіски

 

В день випускного балу такі зачіски можна буде прикрасити живими квітами та іншими незначними аксесуарами. А якщо ми доплетемо у ваші коси ще й додаткове волосся – ефект буде вражаючий. Крупні локони, дифузорні кучері, вирівняне праскою, накручене на бігуді чи на щипці, підняте в бабету, зав’язане хвостом, з гривкою і без неї, коротке чи довге волосся – головне чисте, здорове, яке сяє життям, на якому виблискує сонце – ось запорука вашого неперевершеного вигляду.

 

Випускні зачіски
Випускні зачіски