Cтрижки

Стрижки

Не всім жінкам личить довге волосся. Все залежить від фігури, довжини шиї, комплекції, віку і стилю вбрання. Прекрасна альтернатива- середня довжина волосся.

Стрижки на середню довжину найбільш затребувані і завжди актуальні. Це зручно, швидко, молодіжно. Ну а, якщо ви захочете мати зачіску на цю довжину, то варіантів теж немало. Можна і на верх підняти у високий пучок, і французький хвостик зробити, і сплести колосок, жгут, валік і накрутити різними способами. Головне- дотримуватися стилю. Якщо ви ще не знаєте – яка зачіска вам би більше пасувала, перегляньте журнали, зайдіть в інтернет, знайдіть свій типаж , відчуйте і «приміряйте» цей образ на себе! А стиліст, дивлячись на вашу картинку зможе виконати і пристосувати цю зачіску персонально до вас. Бувають дуже цікаві результати таких перевтілень. А в поєднанні з макіяжем- ви перетворитесь в зовсім іншу, несподівану для себе стильну особу.

Ну і звичайно, стиліст салону індивідуально допоможе і порадить, яка форма і стиль є вашим . Що вам до лиця, а що ні, на всі випадки життя. Дрес-код офіційних заходів наприклад, передбачає елегантно зібране волосся. Для запрошеної на весілля можна придумати щось ефектне, екстравагантне.

Недбалий фрацузький пучок з додаванням модних акцентів у вигляді вільних, випадаючих прядок біля обличчя додасть шарму і романтичності. І все це- на середнє волосся. І врешті решт, якщо ваше волосячко недостатньо густе і пишне, а на забаві так хочеться бути в шикарних локонах, завжди можна скористатись додатковими прядками і шиньоном. В салоні це зроблять уміло, стильно і ефектно.