Весільні зачіски

Весільні зачіски

Салон краси «Лаванда Ледіс» спеціалізується на виконанні вечірніх та весільних зачісок як з довгого, так і з короткого волосся.

Правил у нас багато.

Найперше – зачіска є невід’ємною від макіяжу. Зачіска-макіяж – це основне в створенні образу.

Друге правило – стилістика образу. Майстер першочергово визначає задум клієнтки: яке вбрання і аксесуари , які вона сьогодні планує вдягати, який характер торжества, в якому закладі проводиться . Наприклад : якщо бенкет – у Гуцульській колибі, той образ мав би бути у народному стилі.

Вечірні та весільні зачіски

 

А якщо це вечір у Оперному театрі – то, відповідно, і зачіска з макіяжем – вечірні.

 

Вечірні та весільні зачіски

 

Вечірня зачіска – це не обов’язково «корабель» на голові. У салоні краси «Лаванда Ледіс» ми дуже поважаємо елегантну простоту. І завжди дотримуємось золотого правила: «Образ повинен виглядати природно». Впорядкована недбалість – це те, що завжди дуже актуально. Є такий жарт – у справжньої жінки все повинно бути природнім, навіть накладні вії.

У салоні краси «Лаванда Ледіс» майстри-стилісти часто використовують додаткові пасма волосся, шиньйони, пастижерні накладки, кольорові прядки. Отже, якщо не вистачає своєї довжини, а дуже хочеться мати довге і розкішне волосся – будь-ласка! Також можемо прикріпити волосся на защіпках, підберемо колір під Ваш особистий , і успіх гарантовано. А після цього ви вже готові наростити волосся на 2-3 місяці, звісно ж, у салоні краси «Лаванда Ледіс».

 

Вечірні та весільні зачіски

 

Провідний стиліст Ірина Кузів у створенні вечірніх зачісок часто використовує спосіб зміни довжини та пишноти волосся. Це не завжди видовження волосся. Часом пані Ірина з довгого волосся імітує коротку стрижку, наприклад, каре. Головне – несподіваний ефект.

Зараз у моді вечірні зачіски в стилі тої чи іншої епохи. Це Ретро 30-х, 50, 60-х років. У салоні краси «Лаванда Ледіс» стилісти підберуть індивідуально для вас образ чи Марлен Дітріх, , чи Мерлін Монро, Бріджит Бордо, Софі Лорен, чи іншої кінодіви.

 

І після цього ми не можемо втриматись, щоб не сфотографувати це все у нашій фотостудії.